מד טמפרטורה דיגיטלי למקררים ומקפיאים

באחר

מדידת טמפרטורה בענף המסעדנות והקייטרינג מהווה את אחת מהפעולות המקצועיות ביותר בענף, והיא מלווה את כל הליך ייצור המזון, החל משלב האחסנה ועד לשלבי הבישול והגשת מנות האוכל. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מקצועי אודות מד טמפרטורה מקצועי המיועד לכל סוגי המקררים והמקפיאים המשווקים בישראל, לרבות, מקררים ומקפיאים מקצועיים לתעשיית המזון.

בענף תעשיית המזון מקפידים לעשות שימוש במוצרים האיכותיים ביותר, החל מחומרי הגלם והפרודוקטים להכנת המזון, דרך מוצרי האחסנה ועד לאביזרים השונים המסייעים בין היתר לקביעת הטמפרטורה הנכונה לשמירת הפרודוקטים והמזון. אחד מהמוצרים האיכותיים ביותר למדידת טמפרטורות למקררים ומקפיאים תעשייתיים או ביתיים הוא מד טמפרטורה דיגיטלי דגם 2560. מד טמפרטורה זה נועד להצבה או תלייה באזור המיועד למזון בחללי האחסון השונים בשטח המקרר או המקפיא, והוא מגיע עם מפרט דיוק מקצועי בכל הנוגע למדידת הטמפרטורה, כאשר תצוגת הטמפרטורה מופיעה כתצוגת מעלות פרנהייט או תצוגת מעלות צלסיוס.

מעבר להיותו מד טמפרטורה מדויק עם סטיית תקן של מעלת פרנהייט אחת ו-0.5 מעלה צלסיוס, מד טמפרטורה דיגיטלי דגם 2560 מעמיד לרשותכם מספר יתרונות בולטים שהמרכזי שבהם טמון בעובדה שהוא גם מתריע על חריגות טמפרטורה, וזאת בהתאם לטמפרטורות מינימום או מקסימום. מעבר לכך, מד הטמפרטורה מיוצר בתוך מסגרת פלסטיק איכותית עמידה למים. מסגרת זו כוללת בתוכה גם תוספים אנטי מיקרוביאליים המונעים את התפתחותן של חיידקים על גבי המד. כפועל יוצא מכך, לא תדרשו לחומרי כלי ניקיון מיוחדים לצורך ניקוי המד. מסגרת המד טמפרטורה מאושרת על ידי מנהל המזון והתרופות של ארצות הברית ה-FDA. המסגרת האיכותית מאפשרת לכם להתקין או לשלוף את המד באמצעות לחיצה קטנה, דבר המאפשר לכם להרכיב או להסיר את המד בכל מקרר ובכל מקפיא המשווק בישראל. מד הטמפרטורה הדיגיטלי דגם 2560 מגיע עם סוללת ליתיום 3 וולט, המיועדת לפעילות ממושכת של 200 ימים לערך.

מד טמפרטורה למקרר הביתי

מד טמפרטורה למקרר הביתי הינו מוצר חיוני לכל אילו מביניכם המעוניינים לאחסן את מוצרי המזון שלהם בהתאם לטמפרטורה המומלצת. באמצעות המד הדיגיטלי דגם 2560, תוכלו ליהנות מתצוגה דיגיטלית של מעלות הטמפרטורה, דבר המבטיח לכם שמירה מקסימאלית על מוצרי המזון השונים בהתאם לצורך. התקנת מד דיגיטלי למקרר הביתי מהווה את אחד מהפתרונות המתקדמים ביותר בסביבת המטבח המודרני בכל הנוגע לבקרת טמפרטורה,  כאשר אופן ההתקנה הינו פשוט, קל ונוח, והוא תואם לכל סוגי המקררים המשווקים בישראל.